Megoldatlan

Felesleges hírdető oszlop

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
A Jégvirág utcánál található egy már legalább 4-5 éve üresen álló, hirdető oszlop.
Egyértelműen az eredeti tulajdonosának már nincs rá szüksége. Nem tudom hogy magánterületen áll-e, de erősen városkép romboló látvány egy ekkora rozsdás oszlop.
Sajnos eltudom képzelni, mennyibe kerül az eltávolítása, de kérem hogy vizsgálják meg kinek a feladata, és lehetőségük szerint a közeljövőben távolítsák el, ezzel is javítva a város látképén.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Jégvirág u. 14

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval mivel leszerelték a tetejét és emiatt csak egy oszlop így örökké maradhat. Hát oké...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére