Megoldatlan

A Döbrentei téren régóta nem működik a jelzőlámpa

A döbrentei téri gyalogos átkelőnél nyomógombos jelző lámpa engedné át a gyalogosokat, ami sajnos régóta nem üzemel, ami így elég balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "Társaságunk a jelzőlámpák normál üzemmódú működtetését egyelőre nem tervezi"
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 94652-as számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Boldizsár Ákos Úr!

    Az észrevételezett két jelzőlámpás csomópont már hosszú ideje sárga villogó üz
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére