Megoldatlan

Zakatoló sínek

Anonim Járókelő

Az Alföldi utca és a Fiumei út kereszteződésében található villamos átkelőnél a sínek több centiméterre elállnak az alaptól. Így minden egyes áthaladó autónál/villamosnál ez komoly kilengéssel és zakatoló hanggal jár.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 21-23

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000713-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094651
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Menetrend táblája törött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Metró menetrend kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anna Soltész
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Baross Gábor szobra (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Automata karbantartás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére