Megerősítésre vár

kresz tábla

Anonim Járókelő

Rózsák tere - Huszár u. sarka, vsz. kidőlt a szélben

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rózsák tere 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a bejelentést. A jelzőtábla helyreállításáról intézkedünk.
    A megvalósulásig kérjük szíves türelmüket!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (Dohány utca) (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére