Megoldott

Törött fedlap a Gellérthegyen

Anonim Járókelő

A Kelenhegyi út 14-nél lévő UPC feliratú fedlap közepén hiányzik egy nagyobb darab belőle.
Kérem javítsák, a rendezett Gellért-hegy érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenhegyi út 16a

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legye...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, bár nehezen látható az eredmény.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. február 02.
    Ügyintéző: Csizmadia Katalin
    Ügyfélszám:
    Iktatószám: CC2-770278/2-2022

    Kedves Járókelők Egyesület!

    A 2022.01.05-én érkezett levele kapcsán az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A "JAROKEL...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére