Megoldott

Elfogyott fedlap

Tisztelt Vodafone!
A Mányoki út elején lévő UPC feliratú fedlap teljesen elkopott.
Kérem javítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mányoki út 2

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves András!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen s...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. február 02.
    Ügyintéző: Csizmadia Katalin
    Ügyfélszám:
    Iktatószám: CC2-770295/2-2022

    Kedves Járókelők Egyesület!

    A 2022.01.05-én érkezett levele kapcsán az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A "JAROKEL...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére