Megerősítésre vár

Graffitis trafóház

Anonim Járókelő

Lehetőségük szerint tiszítítsák meg a trafóházat

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ménesi út 10

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!
    A tárgyi transzformátor állomás graffiti mentesítését és festését kivitelezőnktől megrendeltük, várhatóan néhány hét alatt elkészül.

    [eon_e_mail_alairas_8
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére