Megoldott

Iszonyatos porszennyezés az Ajtósi Dürer soron

FRISSÍTÉS: 2022.01.18.
Zuglói Önkormányzat válasza:
"A környezetvédelmi és természetvédelmi hatósági és igazgatási feladatokat ellátó szervek kijelöléséről szóló 71/2015. (III. 30.) Korm. rendelet 9. § (2) bekezdése alapján a légszennyezés miatti eljárás lefolytatására hatáskörrel és illetékességgel a Pest Megyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Bányafelügyeleti Főosztálya rendelkezik.
Mindezek alapján a levegőszennyezéssel kapcsolatos hatósági eljárások lefolytatására hatáskörrel és
illetékességgel Pest Megyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Bányafelügyeleti Főosztálya
rendelkezik, ahová beadványát hatáskör hiányában hatóságom áttette."

-----------------------------------
Az Ajtósi Dürer sor - Zichy Géza utca sarkánál folyó "ingatlanfejlesztéshez" kapcsolódó bontási munkák okozta szálló por elfogadhatatlan mértékben terheli a város(rész) e nélkül is gyakorta veszélyesen szennyezett levegőjét.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 22

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Helyesbítés: Az Illetékes válasza alapján.
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Judit!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma? Ha nem, akkor belső szabályunk értelmében a bejelentésedet ""Megoldatlanként"" zárjuk le, mert már több m...
  • Varga Judit visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Ajtósi Dürer sor - Zichy Géza utca sarkánál folyó "ingatlanfejlesztéshez" kapcsolódó bontási munkák okozta szálló por elfogadhatatlan mértékben terheli a város(rész) e nélkül is gyakorta veszélyesen szennyezett levegőjét."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.01.18. Zuglói Önkormányzat válasza: "A környezetvédelmi és term...

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A Zuglói Polgármesteri Hivatalba érkezett beadványára válaszul, a csatolt mellékletben küldöm a tájékoztatást.

    Üdvözlettel:

    Magyar Szilvia
    környezetvédelmi üg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Varga Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kutyát a parkba vinni tilos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére