Megoldott

Kidöntött oszlop

Szilveszter áldozatának esett a jelzett közlekedési tábla

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Huszár u. 10

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kispál Csongor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mármint megtörtént! (Kérdőjel nélkül)
  • Kispál Csongor hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítás megtörtént????????
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.pn
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kispál Csongor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére