Megoldatlan

Bankkártyás fizetés elfogadásának hiánya

Anonim Járókelő

A 21. Században szerintem már jó lenne, ha kártyával is lehetne fizetni a wc-nél. Tudtommal a gyártó biztosít lehetőséget rá. Kérem helyezzenek el rajta bankkártya olvasót, hogy több potenciális illető tudja használni! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 11

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálatos :(
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. által üzemeltetett automata
    illemhelyeken csak készpénz (érme) elfogadására van lehetőség. Technikai
    okok miatt társaságunk jelenleg nem tervez
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Bankkááártyaa? Örülj, hogy van wc! Örülj, hogy üzemel! Örülj, hogy úgy ahogy tiszta.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangos csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére