Megoldásra vár

Elhagyott bevásárlókocsik

Kérem a kocsik elszállítását, esetleg a tulaj értesítését Tesco/Aldi, hátha még érdekli őket.
(Mexikói-Mogyoródi sarok)
https://www.google.com/maps/@47.5043044,19.1110957,3a,75y,95.89h,88t/data=!3m6!1e1!3m4!1sjR6RB6tuu1LCcraIr_lXPQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 14

Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter. Rendes dolog tőled, hogy visszatolod. Sajna vannak nagyon egyszerű emberkék.....:((( Bár ebben az esetben szerintem többet eltoltak "buliból", mert nagyon szabályosan össze voltak kapcsolv...
  • Horváth Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszeres a probléma, valószínűleg az ott lakók kocsiban elhozzák a szajért és a kocsit letámasztják, majd még vissza se viszik, amikor legközelebb mennek.
    Én volt már, hogy visszatoltam néhány kocs...

  • Nem jelenik m
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kérését (1133033) frissítettük. További megjegyzések hozzáadásához
    használja ezt az e-mailt.

    *Dániel* (Tesco Customer Engagement)

    Jan 3, 2022, 10:20 GMT+1
    TESCO-GLOBAL Áruházak Zrt.
    Székhely: H-2040
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Lidl

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Aldi"-ról "Lidl"-ra.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sorry hölgyek/urak lehet, hogy Lidl-s volt a kocsi.... :))) Annyira nem sasoltam meg, a környéken közelebb van a Lidl. A többi fix Tesco:))))
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Tesco"-ról "Aldi"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szemetes játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a vasúti töltésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varju Zsuzsa
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére