Megoldott

Kint felejtett tábla

Anonim Járókelő

A Kondorosi út 6. előtti útszakaszon hetekkel ezelőtt javítva lett egy aknafedlap. A javítás idején el volt kerítve a terület, sebességkorlátozás volt érvényben. A kirakott sebességkorlátozó táblát a kivitelező kint felejtette a Kondorosi út 6. és Kondorosi út 8/a határán, amely a munka befejezés után hetekkel már teljesen indokolatlan.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 6 b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94371/kint-felejtett-tabla

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloud
    ...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megoldódott, a tábla eltűnt.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 94371 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI.,
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Reklám utánfutó Budafoki út 70

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely jelzés kopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött gyalogátkelőhely jelzőgomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére