Megoldásra vár

Graffitis Trafóház

Tisztelt E.ON!
A Neszmélyi úti lakótelep belső útján, az Óvoda, Iskola és sport pályák mellett, a trafóház nagyon rossz küllemű.
Kérem lehetőségükhöz mérten rendezzék küllemét.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Igmándi u. 25

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bardócz Csaba!

    A ház takarítása meg lett rendelve.

    [image: eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    *Farkas Gergő*

    Területfelelős

    Áramhálózati Üzem Buda

    T +36 20/268-7666

    E ger
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jött válasz.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére