Megoldatlan

Kelenföldi pályaudvar - Etele tér gettósítása

FRISSÍTÉS 2022.03.04.

FKF válasza:
"...
Azonban sajnálatos módon nem tudjuk tartani a lépést a közterületet rendszeresen és jelentős mértékben szennyezőkkel. Véleményünk szerint tartós eredményt a fokozott hatósági jelenlét hozhatna a helyszínen.
..."

---

FRISSÍTÉS 2022. 02. 14.

MÁV Zrt. válasza:

A tárgyi bejelentést kivizsgáltuk, a MÁV Zrt. nem illetékes a terület megtisztításában. A burkolt szemetes felület a Budapest Közút Zrt-hez tartozik, a gazzal borított rézsű pedig a FŐKERT-hez.

----------------------
Kelenföldi pályaudvar - Etele tér gettósítása, tényleg ez cél?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 02. 14. MÁV Zrt. válasza: A tárgyi bejelentést kivizsgáltuk, a MÁV Zrt. nem illetékes a terület megtisztításában. A burkolt szemetes felület a Budapest Közút Zrt-hez tartozik, a gazzal borított rézsű pedig a FŐKERT-hez. ---------------------- Kelenföldi pályaudvar - Etele tér gettósítása, tényleg ez cél?...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben található zöldterület takarítását elvégezték munkatársaink, valamint a FŐKERT Kertészeti Divízió a növényzettel kapcsola
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 18722 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kelenfoldi palyaudvar - Etele ter gettositasa, tenyleg ez cel?"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 02. 14. MÁV Zrt. válasza: A tárgyi bejelentést kivizsgáltuk, a MÁV Zrt. nem illetékes a terület megtisztításában. A burkolt szemetes felület a Budapest Közút Zrt-hez tartozik, a gazzal borított rézsű pedig a FŐKERT-hez. --------------...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kelenfoldi palyaudvar - Etele ter gettositasa"-ról "Kelenföldi pályaudvar - Etele tér gettósítása"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A tárgyi bejelentést kivizsgáltuk, a MÁV Zrt. nem illetékes a terület megtisztításában.
    A burkolt szemetes felület a Budapest Közút Zrt-hez tartozik, a gazzal borított rézsű pedig a FŐKERT-hez.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Gyányi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott madár és társai a fák tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Ildikó
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére