Megoldásra vár

Ott hagyott elemek

VII kerület Varosligeti fasor 37 előtt a járdán maradt több cső/kábel.
Kb 2 hónapja volt itt felújítás, kérnék az itt maradt eszközök eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Városligeti fasor 37

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST -00094313

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST -00094313 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Alsó erdősor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére