Megoldott

Szemetesek állapota

A rakpartok szemeteseit folyamatosan megrongálják

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pesti alsó rkp.

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 94280 sorszámú, „Szemetesek állapota” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 220 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kámfor utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Varjuk szetszedik a szemeteskukakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margitsziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére