Megoldott

Beszakadt közmü fedél

Anonim Járókelő

A iii kerület Meggyfa u 14 elött lévö zöldterületen járda mellett több hete egy beszakadt közmüfedél található 1 méter mély gödörrel, kábelekkel. Kellene az illetékessel kommunikálni mert igy balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Meggyfa u 14

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Megsüllyedt járda / fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik a lámpa és pókhálós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére