Megoldott

Gusztustalan folt

Anonim Járókelő

Talán hányás lehet. Kérem takarítsák fel a területet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár u. 3

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00094254 számú bejelentésben jelzett területtel kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak takarítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    Bu...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a bokor körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ruhák a fán

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca 6. földszint (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére