Megoldott

Gyülik a szemét

FRISSÍTÉS 2022.01.12.:

"ez sajnos azóta sem sokat változott"

------------------------------------------------------

Gyülik a szemét, zöldhulladék és zsákok

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 1

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Klára!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszi
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "Gyülik a szemét, zöldhulladék és zsákok"-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.12.: "ez sajnos azóta sem sokat változott" ------------------------------------------------------ Gyülik a szemét, zöldhulladék és zsákok"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! 2021. December 29-én begyűjtöttük az összes hulladékot és elszállításra került. Köszönöm, hogy segíti munkánkat.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    ez sajnos azóta sem sokat változott
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére