Megoldott

Burkolat probléma

Nagyon rossz a burkolat a sínek mellett a kerékpáros átvezetőnél.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 9

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036685-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094150
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére