Megoldott

Elmozdult fényterelő

A Kossuth-Völgy utca sarkon található gyalogátkelőnél az egyik fényterelő elmozdult. Kérem ennek javítását! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos utca (Völgy utca)

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállították! Köszönöm szépen a gyors intézkedést!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. kerület, Kossuth Lajos u. - Völgy u. csomópontban észlelt, elmozdult fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUD...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Elmozdult ényterelő"-ról "Elmozdult fényterelő"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére