Megoldott

Illegális szemét lerakás

Tisztelt járókelők már egy ideje a Mesgye utca erdő közút Ja mellé a busz megálló után teszik ki a szemetet rengeteg szemét gyűlt össze közte van veszélyes hulladék is gyógyszeres hulladék is van közte legyenek szívesek intézkedni ez ügyben az illetékes mert egyre több teszik le oda a szemetüket

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mesgye utca

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Illegális szemét le rakás"-ról "Illegális szemét lerakás"-ra.

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elszállították az illegálisan kihelyezett hulladékot. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nagykőrösi út felüljárói

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére