Megoldásra vár

Kátyú a Pasaréti téren

1026 Pasaréti téren, a körforgalomból kihajtva a Csévi utca felé, azonnal, még a zebra előtt van egy kátyú, ami épp a keréknyomban van, így gyakorlatilag mindegyik autó kénytelen áthajtani rajta. Folyamatosan romlik az állapota.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csévi u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Legalább nagyobb eséllyel lassítanak a zebra előtt, különben nem szokásuk.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kátyú, megsüllyedt útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széher út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére