Megerősítésre vár

Korlát sérült, balesetveszélyes lehet

A Rumini játszótéren az egérváros jobb oldalán, a kerítés egy helyen sérült. Egy része meg van süllyedve, egy deszka törött és a deszkák mozognak. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mária tér

Hozzászólások

  • Bujdosó Attila visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.
    Észrevétele, és a játszóeszközök biztonsága fontos számunkra. A mellvéd javítását kiadtuk karbantartó kollégánknak.

    Üdvözlettel,

    Czoller Beáta

    __________
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A jelzés nem felismerhető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Lovas út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Mészáros utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére