Megoldott

EAK mindenkinek

A Szabó Ervin utcán a felüljáróról jövet a Vak Bottyán utcára jobbra forduló irány számára elsőbbségadás kötelező tábla, kerékpár-közlekedésre utaló jelzésű kiegészítőtáblával együtt van kihelyezve. Ugyanitt az utat keresztező kerékpárútnak is EAK tábla van mindkét irányból.

Kérem a kerékpárosok tábláit eltávolítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    2021 augusztusában még ott voltak, meg előtte több mint tíz évig úgy, hogy senkinek nem tűnt fel az anomália. Az említett videóról a ruházat és a nap beesési szöge miatt, azt gondoltam hogy a jelenle...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák eltávolítására a szükséges intézkedést megtettük.
    A megvalósulásig a szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás
    ...
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat a félreírásért: gyalogosoknak=kerékpárosoknak
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó ideje nincsenek már kint a gyalogosoknak. Miért nem lehet megnézni a helyszínt mielőtt bejelentesz valamit?
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értem, éppen hogy a videóban látottak miatt született meg a bejelentés.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Rotten videója alapján ezek már nincsenek ott, a kerékpárosat elvileg leszerelték. Biztosat erről nem tudok mondani, nem járok arra.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó kerékpársáv felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére