Megoldott

Biztos itt van a tűzcsap helye?

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.05.02.
Bejelentő jelzése:
"2022-04-30 helyzetjelentés: eddig nincs változás."

------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.02.10.
Vízművek válasza:
"Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
Köszönettel vettük 93952 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI., Október huszonharmadika utca 15. számnál található tűzcsap áthelyezése terveink és az egyeztetések szerint 2022 február második felében megtörténik.
Üdvözlettel
Fővárosi Vízművek Zrt."

---------------------------
Most fejeződött be az útépítés, a tűzcsap a zebrához került. Eddig nem volt erre tűzcsap a zebránál közvetlenül.

Biztos itt van a tűzcsap új helye? Vagy ez csak átmeneti?

Budapest, Október huszonharmadika u. 15, 1117 Magyarország

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 15

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI., Október huszonharmadika u. 15. számnál található tűzcsap áthelyezése megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 93952 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI.,
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Most fejeződött be az útépítés, a tűzcsap a zebrához került. Eddig nem volt erre tűzcsap a zebránál közvetlenül. Biztos itt van a tűzcsap új helye? Vagy ez csak átmeneti? Budapest, Október huszonharmadika u. 15, 1117 Magyarország"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.02. Bejelentő jelzése: "2022-04-30 helyzetjelentés: eddig ni...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-04-30 helyzetjelentés: eddig nincs változás.

    "
    Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. február 10. 19:45
    1 0
    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 93952 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI.,
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves János, köszönöm hozzászólását! ;)

    Továbbra is várjuk az illetékesek válaszát.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illeté...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiba nincs.
  • KG P hozzászólt a bejelentéshez.

    FV TU alapján gyalogátkelő széleitől 8-8 méteren belül nem telepítünk.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tihanyi utca
  Vissza az oldal tetejére