Megoldott

Összefirkált oszlop

A Lázár utca és Magyar utca sarkán lévő villanyoszlop tele van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Magyar u. 29

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A lefestett oszlop:
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Prinzessin Princesse hozzászólt a bejelentéshez.

    December óta még nem intézkedett, nem válaszolt az EON...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Oh, Antonio

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: E.ON
    513. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Matricás, graffitis trafó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Jobbágy út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis objektum

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: E.ON
    Tom Lantos sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére