Megoldott

Kidobott kanapé

Valaki úgy gondolta, jó ötlet a lakótelep közepén lomtalanítani. Helyszín: Harmat u. 148.
Intézkedésüket köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 148

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, megoldva
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felborult kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tárna utcai szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére