Megoldott

Teréz-körút

Sziasztok!

A Teréz-körúton az Oktogon felé haladva balkáni állapotok uralkodtak ma délelőtt 11 óra körül, kb. a Tiger shop vonalában. Láttam már az Oktogon környékén hasonlót, de ezt a bevásárló kocsival megfejelt látványt nem tudom szó élkül hagyni. Szedtem már össze szemetet játszótéren, a Vajdahunyad vára környékn stb., de ez most számomra nehezebben megoldható kategória volt, gyerekkel mellettem, tele kézzel.

Üdv.,
Gergő

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 21

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot elszállították mukatársaink. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sándor Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére