Megoldott

Tönkrement kerékpártároló

Gondolom valaki ráhajtott kocsival. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár u. 3

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Marosvölgyi Csilla!

    A 00093883 számú bejelentésben jelzett kerékpártárolóval kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak javítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyel...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet részére ügyintézés céljából.

    Az intézkedésig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapc
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szerepelő kerékpártároló nem tartozik társaságunk üzemeltetésébe.
    Javasoljuk az ügyet áttenni Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat hatáskörébe.

    Üdvözlettel:

    B
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére