Megoldatlan

Lekopott figyelmeztető burkolati jelek

A Deák Ferenc téren a Madách Imre út és a Városház park közötti villamosátjárónál a figyelmeztető burkolati jelek megkoptak. Kérem, amennyiben az időjárás engedi, javítsák az állapotukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 1412

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Károly körúton a villamos átjáróknál található kopott burkolati jelek felújításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósításra jövő évben kerülhet sor. Köszönjük és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált jelzólámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Baleset miatt kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart stop tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére