Megoldatlan

Nem megfelelő táblák

FRISSÍTÉS 2021. 01. 06.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

Köszönjük a bejelentést. Az űrszelvényes, illetve az elfordult jelzőtáblák helyreállításáról intézkedünk. A megvalósulásig kérjük szíves türelmüket!

----------------------

Kérem az illetékest, hogy a gyalog- és kerékpárút űrszelvényben található táblák megfelelő magasságáról, valamint az ellenirányban kerékpárral használható keresztező útszakasz EAK táblájának megfelelő irányáról gondoskodjon.

Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Müpa - Nemzeti Színház H

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az illetékest, hogy a gyalog- és kerékpárút űrszelvényben található táblák megfelelő magasságáról, valamint az ellenirányban kerékpárral használható keresztező útszakasz EAK táblájának megfelelő irányáról gondoskodjon. Előre is köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 01. 06. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:...

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár
  • Konta Zoltán visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a bejelentést. Az űrszelvényes, illetve az elfordult jelzőtáblák helyreállításáról intézkedünk.
    A megvalósulásig kérjük szíves türelmüket!

    Üdvözlettel:

    BUDAPE
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Ábel
    Illetékes: Budapest Közút
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelő jelző gomb törött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére