Megoldott

lelógó kábelek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.12.26.

Bejelentő jelzése:
"Igen megoldották, de máshol is lógnak le kábelek. Azokat is el kellene távolítani"

-------------------------------
A XVII. kerületben a Jászivány és a Derengő utca sarkán álló lámpaoszlopról emberi magasságban elérhető kábel lóg lefelé, ami balesetveszélyes a gyalogosok számára. A Derengő utcába vezető fő kábelről is lóg több kisebb, sőt a fa ága is nyomja felfelé.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Jászivány u. 32

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A bejelentésben megadott problémát már a JAROKELO-BUDAPEST-00093793-as
    bejelentés keretében 2021.12.22.-én területileg illetékes kollégáink
    javították.

    Köszönjük együttműködésük
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A XVII. kerületben a Jászivány és a Derengő utca sarkán álló lámpaoszlopról emberi magasságban elérhető kábel lóg lefelé, ami balesetveszélyes a gyalogosok számára. A Derengő utcába vezető fő kábelről is lóg több kisebb, sőt a fa ága is nyomja felfelé."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.12.26. Bejelentő jelzése: "Igen ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen megoldották, de máshol is lógnak le kábelek. Azokat is el kellene távolítani
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A bejelentésben említett problémát a területileg illetékes kollégák
    javították.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    Műszaki
    ...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére