Megoldott

Két hiányzó poller

Tisztelt illetékes!
A Népszínház utca és a Nagy Fuvaros utca sarkán hiányzik két poller. Sajnos ezt kihasználva rendszeres lett a járdán parkolás. Kérem pótolják a hiányzó oszlopokat.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház u. 31

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönöm!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ideiglenes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Arena Mall bevásárlóközpont (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla és poller hibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csokonai utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére