Megoldásra vár

Gyalogos forgalmat nem biztosítja semmi sem

Újpalota vasúti megállónál a Rákospalatai körvasút soron semmiféle jelzés nincs kitéve ami a gyalogos forgalomra felhívná a figyelmet. Úgy gondolom ezen a szakaszon a 30-as sebesség sem lenne hátrány amivel a közlekedésben a gyengébb résztvevőt védeni lehetne. Kérem az illetékeseket ennek a helyzetnek a megvizsgálását, javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalotai körvasút sor 95

Hozzászólások

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    A gyalogos- átkelőhely nem a legideálisabb megoldás mivel 2 lejárat is van az állomástól és időszakosan van nagyobb gyalogos forgalom ezen a területen (hídtól a Thököly útig) - jellemzően vonat beérke...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XV. kerület Rákospalotai körvasút sorral kapcsolatos bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük bejelentését, Társaságunk megvizsgálja a tárgyi helyszínt és forgalo
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére