Megoldott

Kátyúk a vasúti híd alatt átvezető út XIV. kerületi oldalán

Pontos helyszínek:
https://www.google.com/maps/place/47%C2%B030'20.0%22N+19%C2%B009'21.0%22E/@47.5051139,19.1570132,17z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x6c30c733f0735a64!8m2!3d47.505556!4d19.155833
https://www.google.com/maps/place/47%C2%B030'20.0%22N+19%C2%B009'20.0%22E/@47.505556,19.1533673,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x446ad182862be5cf!8m2!3d47.505556!4d19.155556

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 154c

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az úthiba javítása megtörtént.
    Tisztelettel: Zuglói Zrt.
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az úthiba javítása megtörtént.
    Tisztelettel: Zuglói Zrt.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hoffer János hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg van javítva (gyenge minőségben). Állítsátok át státuszt megoldottra. Kösz.: HJ
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Hoffer János hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatoltan küldöm a helyszínt mutató képeket két irányból fotózva.
    HJ
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia János!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését. Itt olv...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Hoffer János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Miklósi Viktor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére