Megoldott

Ronda firkás

Az Összekötő utcában az Agyaghegyi dűlő és az Ecseri dűlő közötti részen lévő oszlopok mindegyike borzalmasan néz ki. Az összes össze van firkálva. Kérem, szíveskedjenek lefesteni, de a Békás jelölést szíveskedjenek meghagyni!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Összekötő u.

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindegyik oszlopot lefestették. Mondjuk az egyiken azt a húsz centit nem tudom, miért hagyták ki... Mindegy. A zöld béka tanösvény jeleit is újrafestették.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/103270/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100051510732

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Oh, Antonio

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: E.ON
    513. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Matricás, graffitis trafó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Jobbágy út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis objektum

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: E.ON
    Tom Lantos sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére