Megoldott

Balesetveszélyes kátyúk

Újpest központ, Munkásotthon utca - István út kereszteződésben a zebra siralmas állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Munkásotthon u. 15

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    "Like" jelet tettem... De csak 4 db kérdőjelet látok helyette a bejegyzésben.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper lett. ????
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper lett. ????
  • Balogh Roland visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett úthibát rögzítettük a soron következő kátyúzási megrendelőnkbe. A burkolat javításáig és a zebra újra festéséig a szíves türelmét kérem!

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főo
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Neogrády Anikó
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére