Megoldott

Elhagyott Donkey

Messze a szolgáltatási területtől, az Erzsébetligeti Színház bejáratánál lévő bringaparkolóban áll egy Donkey Republic bringa, vélhetően hónapok óta. Kérem a szolgáltatót, hogy gyűjtse be. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bökényföldi út 23a

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a hazaterelést. :D
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Jaroka Kelllő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bicikli visszatert a keleti palyaudvari lerakohoz, kerekeit a mol levego kompresszora tamogatta. Ujra hasznalhato.
  • Jaroka Kelllő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kioldva.
  • Jaroka Kelllő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki lelakatolta egy plusz lakattal, nem lehet visszavinni lerakohelyre. Be van jelentve donkeynak.
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Your request (197318) has been updated. To add additional comments, reply to this email.
    ----------------------------------------------

    Stephan, Dec 12
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útkereszteződés nem jól látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Galgahévíz utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyes korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Mátyásföld, repülőtér H (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére