Megoldatlan

Eldugult lefolyó

FRISSÍTÉS 2022. 02. 07.

XXI. Kerület Csepeli Polgármesteri Hivatal Városrendezési Iroda válasza:

„Ezúton tájékoztatom, hogy a 2022. február 2. napján a Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzatának Jegyzője felé megküldött, Bp. XXI. ker., Kiss János altábornagy u. – Vermes Miklós u. kereszteződésben folytatott építkezés következtében eltömődött csapadékvíz-elvezető csatorna kitakarításáról a kivitelező 2022. február 4. napján megküldött fényképfelvétel és nyilatkozata alapján a Városrendezési Iroda Közútkezelője felhívására gondoskodott.

A kivitelező nevének feltüntetésére a közútkezelő felhívta az építtető figyelmét.”

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 01. 28.

Az FCSM válasza:

„Köszönettel vettük bejelentését. A megadott címen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető hálózatot, így a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni.”

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 01. 27.

A Csepeli Városgazda válasza:

„Ezúton tájékoztatjuk, hogy a területen Társaságunk nem végzett munkálatokat, ezért a munkavégzést követő munkaterület helyreállítása nem Társaságunk illetékessége.”

----------------------

A 1211. Bp. Kiss János altábornagy utca és a Vermes Miklós utca kereszteződésében építkezés zajlik. A kivitelező nem ismert, nincs kitáblázva. Az építkezésből keletkező mocsok miatt a csapadék elvezető csatorna eldugult, így az esővíz nem tud elfolyni. Így a gyalogosok az egyébként is szűkített úton tudnak, néha jeges úton, sárban közlekedni. Sürgősen ki kellene takarítani az elfolyót.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 43

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepel Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Farkas Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai napig nincs megoldva. Minden nap kezdhetnék elöröl akkor is, ha takarítanák, de egyszerűbb otthagyniuk.
    Az építtető továbbra is ismeretlen, kontakt nincs hozzá. Az értékesít az nem egyenlő a kivitelezővel.
  • Farkas Gábor visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.28. Az FCSM válasza: "Köszönettel vettük bejelentését. A megadott címen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető hálózatot, így a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni." ----- FRISSÍTÉS 2022.01.27.: A Csepeli Városgazda válasza: "Ezúton tájékoztatjuk, hogy a terület...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba irodavezető Úr!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a 2022. február 2. napján a Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzatának Jegyzője felé megküldött, Bp. XXI. ker., Kiss János altáborn
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.28. A lefolyó nem tartozik a FCSM hálózatához. Bejelentő hozzászólása: "Elsősorban a Csepeli Önkormányzathoz tartozna az ügy, talán az építésügyhöz. Minden építkezésen ki kéne táblázni, hogy ki az építtető, kit lehet hívni, ha baj van. Aztán az építtetőt kéne kötelezni, hogy takarítso...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XXI. kerület Csepel Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztősége!

    A január 28-i válaszunkat tudjuk megismételni: A megadott címen
    társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető hálózatot, így a probléma megoldásában
    nem áll módunk
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    221/022-24/2022
    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentettük, az illetékesnek a Fővárosi Csatornázási Műveknek. További intézkedést ők fogják le folytatni ez ügyben.

    Budapest, 2022. január 31.

    Üdvözlettel: Fe
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.28. A lefolyó nem tartozik a FCSM hálózatához. --- A 1211. Bp. Kiss János altábornagy utca és a Vermes Miklós utca kereszteződésében építkezés zajlik. A kivitelező nem ismert, nincs kitáblázva. Az építkezésből keletkező mocsok miatt a csapadék elvezető csatorna eldugult, így az esővíz nem tud elfolyni....

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1211. Bp. Kiss János altábornagy utca és a Vermes Miklós utca kereszteződésében építkezés zajlik. A kivitelező nem ismert, nincs kitáblázva. Az építkezésből keletkező mocsok miatt a csapadék elvezető csatorna eldugult, így az esővíz nem tud elfolyni. Így a gyalogosok az egyébként is szűkített úton tudnak, néha jeges út...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Farkas Gábor Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott címen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető hálózatot, így a probléma megoldásában
    nem áll módunkb
    ...
  • Farkas Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elsősorban a Csepeli Önkormányzathoz tartozna az ügy, talán az építésügyhöz. Minden építkezésen ki kéne táblázni, hogy ki az építtető, kit lehet hívni, ha baj van. Aztán az építtetőt kéne kötelezni, h...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Iktatószám: 1/558/1/2022/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a területen Társaságunk nem végzett munkálatokat, ezért a munkavégzést követő munkaterület helyreállítása nem Társaságunk il
    ...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    221/022-24/22
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, a bejelentést az illetékesnek át adtuk.

    Budapest, 2022. január 20.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Tel.: 06-70/933-3
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Farkas Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megrongált trafóház ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Halmi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Beszakadt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére