Megoldott

Kidöntött parkolásgátló

Kidöntött parkolásgátló hever a járdán. A Blaha irányából, a jobb oldali zebránál, ami a villamosmegállóba vezet.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Astoria

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett, fotózni nem tudtam.
  • Bárány Attila visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló kőoszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elferdült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére