Megoldott

Sár, szennyeződés az úttesten

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021. 01. 17.

FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járda és a munkagépek miatt szennyezett útszakasz takarítása Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelmében az építési vállalkozó feladata. Mivel a vállalkozó nem rendelte meg Társaságunktól a terület takarítását, így azt nem áll módunkban átvállalni a helyszínen működő telephelytől. A kerületi közterület-felügyelet illetékes a tulajdonost felszólítani a terület rendben tartására.
Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk köztisztasági tevékenységét a Fővárossal kötött közszolgáltatási szerződése alapján végzi. A szerződés pontosan meghatározza az ellátandó feladatokat, a szakterület működési költségeit pedig ez alapján finanszírozza. A szolgáltatási szerződésben rögzítetteken felül nincs módunk olyan területek takarítását ellátni, amelyek nem az FKF feladatkörébe tartoznak.

----------------------

Munkagépek viszik ki a sarat, követ az úttestre!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 66

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mellékelten küldjük a bejelentésével kapcsolatos tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Munkagépek viszik ki a sarat, követ az úttestre!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 01. 17. FKF Köztisztasági Divízió válasza: Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járda és a munkagépek miatt szennyezett útszakasz takarítása Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelm...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járda és a munkagépek miatt szennyezett útszakasz takarítása Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. r
    ...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 15., szerda 11:54
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lógó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Köbölkút utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ábel Jenő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére