Megoldott

Jelzőlámpa hiba

A Dob utca, Rottenbiller utca kereszteződésében található jelzőlámpák közül a baloldaliban a zölt jelzést jelző fény nem működik

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 52

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bábel Mihály hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát javították
  • Bábel Mihály visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VII. Rottenbiller utca - Damjanich utca - Dob utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bábel Mihály bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kereszteződésben parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan várakozni tilos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Madách Imre tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére