Megoldott

Kidöntött jelzőtábla

A Kossuth Lajos utcában kidölt jelzőtábla van A Penny Market előtti útszakaszon

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 70

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bábel Mihály hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyreállítás megtörtént
  • Bábel Mihály visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bábel Mihály bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebrafelfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szebb városért
    Illetékes: Budapest Közút
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellenirányú kerékpárforgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére