Megoldott

Parkoló

Anonim Járókelő

Mostantól hétvégente ebből a kerékpársávból parkoló lesz a jégkorizók számára? Csak mert közben a százmilliókból épített múzeum mélygarázs meg kong az ürességtő, a biciklisek meg menjenek a kocsik között? Jó lenne elejét venni ennek pár közteres kollégával hétvégente.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kós Károly stny. 1

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Horváth Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest egy törvényen kívüli terület lett, ahogy elnézem. De ez jó, mert ha szétkulcsolom ezeket az autókat, engem se fognak elővenni... Hogyan képzelik ezt a parkolást?! Honnan van ehhez arcuk?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkolás"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Tartassák be a szabályokat VÉGRE!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Vandál parkolás Zuglóban 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csörsz utcai balkáni káosz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére