Válaszra vár

Kitört poller

VII kerület Dózsa György út 80 előtt kitört az egyik poller.
Kérnénk javítani.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 80

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére