Megoldásra vár

Magas padka

Anonim Járókelő

A 9. kerület Márton és a Balázs Béla utca sarkán az új építésű ingatlanoknál a járdán nincs akadálymentesített feljárás és úgy tűnik a most épülő háznál se figyelnek rá.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Balázs Béla u. 31

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 93392 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Balázs B. u. – Márton utcai kereszteződésben a jelenleg folyó kivitelezésben a csomóponti sebességkorlátozó k
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Túl magas padkák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Ákos
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére