Megerősítésre vár

Illegális magánparkoló zöldfelületen

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.12.22.:
Kedves közterület felügyelet!

Köszönöm a választ!
A terület előtti járda nem magánterület, gondolom, így a terület előtti járdán VÉGIG parkolásgátló karók elhelyezésével a fel illetve lehajtást meg lehet akadályozni.

Így a magánterületen nem intézkednek, viszont a parkolás lehetetlenné válik.

Köszönettel
-----------------------------------------------

Petneházy utca 47 számnál az újépítésű ház és a Béke úti panelek közti területen.
Járdán, mindenen keresztül parokolás. Rendes táblát is kiraktak arról, hogy MAGÁNPARKOLÓ
Mindez 2 sarokra a közterület felügyelettől.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Petneházy u. 47

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Közterület felügyelet!

    A felhajtás nem a kialakított felhajtón keresztül történik (ilyen nincs is), hanem a járdán és a buszmegállón keresztül, ahogy az a képen is láttszik.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kér déses parkoló az épület előtt kialakított gépkocsi feljáró felől közelíthető meg szabályosan. Természetesen amennyiben a járdán jogsértően várakozó gépjárművet észlelünk int
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Petneházy utca 47 számnál az újépítésű ház és a Béke úti panelek közti területen. Járdán, mindenen keresztül parokolás. Rendes táblát is kiraktak arról, hogy MAGÁNPARKOLÓ Mindez 2 sarokra a közterület felügyelettől."-ról "FRISSÍTÉS 2021.12.22.: Kedves közterület felügyelet! Köszönöm a választ! A terül...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves közterület felügyelet!

    Köszönöm a választ!
    A terület előtti járda nem magánterület, gondolom, így a terület előtti járdán VÉGIG parkolásgátló karók elhelyezésével a fel illetve lehajtást meg l...
  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett terület magánterület a Mr Mustang szalon parkolója, így ott a közterület-felügyelet nem illetékes.

    Sajnálom, de érdemi intézkedést nem tudunk kezdeményezni.
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére