Megoldott

Kiálló fedél

Anonim Járókelő

Gázelzáró szekrény fedele kiáll az útburkolatból. Kérem a fedél igazítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 17

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/93385/kiallo-fedel/hivatal

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudf
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt gázfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére