Válaszra vár

Alig van közvilágítás

FRISSÍTÉS 2022. 01. 05.

Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza:

Bejelentését megkaptuk, miszerint az ön által jelzett területen nincs közvilágítás kiépítve.
Engedje meg, hogy tájékoztassam arról, hogy a közvilágítással kapcsolatban a BDK Kft-nek a meglévő hálózat üzemeltetése, rekonstrukciója a feladata, új közvilágítás kiépítése a kerületi Önkormányzat hatáskörébe tartozik.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 12. 13.

XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza:

A fenti utcák közvilágításával kapcsolatos problémák a BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság hatáskörébe tartozik.
A fenti észrevételeket továbbítottuk az illetékes cég felé.

----------------------

Sötét a járda a Hauszmann Alajos utcában a Nádorliget utca és a Szerémi út között. A túloldali járdán van néhány kandeláber, de azt alig használja valaki, mert a Szerémi útnál az északi oldali járdához tartozik zebra. A Sopron út és a Nádorliget utca közötti szakasz jobb, de az sem az igazi. Kérem építsenek ki rendes közvilágítást!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nádorliget u. 8d

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Sötét a járda a Hauszmann Alajos utcában a Nádorliget utca és a Szerémi út között. A túloldali járdán van néhány kandeláber, de azt alig használja valaki, mert a Szerémi útnál az északi oldali járdához tartozik zebra. A Sopron út és a Nádorliget utca közötti szakasz jobb, de az sem az igazi. Kérem építsenek ki r...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nahát. Ki gondolta volna, hogy ez lesz a válasz :D
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését megkaptuk, miszerint az ön által jelzett területen nincs közvilágítás kiépítve.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam arról, hogy a közvilágítással kapcsolatban a BDK Kft-...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Közvilágítási rendszer kiépítése nem a BDK hatásköre! Ők csak üzemeltetik.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 13., hétfő 16:44
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére